P.W. BEBOR
ul. Górników 14/2
44-100 Gliwice
tel. 798 197 731
tel. 600 253 436

e-mail: biuro@bebor.pl

Koncentraty

Płyn niskokrzepnący Glikomax Essence

GLIKOMAX ESSENCE jest koncentratem płynu do chłodnic samochodowych, stosowanym do układów chłodzenia wszystkich typów samochodów z chłodzeniem cieczowym.

GLIKOMAX ESSENCE po rozcieńczeniu z wodą zdemineralizowaną/destylowaną staje się wielosezonowym płynem chłodniczo-konserwującym, na bazie glikolu etylenowego. Dzięki specjalnie dobranemu pakietowi dodatków uszlachetniających działa trójkierunkowo, zabezpieczając silnik i  układ chłodzenia przed przegrzaniem, korozją i zamarzaniem. Produkt zawiera dodatki antykorozyjne tzw. „nowej generacji", których wyczerpywanie  następuje powoli, zapewniając tym samym długi okres użytkowania płynu.

Produkowany przez nas koncentrat spełnia wymagania Polskich Norm. Dostępny jest w opakowaniach 1L, 5 L, 20L, 30L, 210L, 1000L oraz na życzenie klienta również w autocysternach Opakowania z produktem należy przechowywać w pomieszczeniach magazynowych w temperaturze nie
przekraczającej 45°

Pliki do pobrania:
Karta charakterystyki

 

Dostępny również:

GLIKOMAX ESSENCE Q

Płyn niskokrzepnący Glikomax Essence EKO

GLIKOMAX ESSENCE EKO jest koncentratem płynu na bazie glikolu propylenowego , stosowanym do układów chłodzenia wszystkich typów.

GLIKOMAX ESSENCE EKO po rozcieńczeniu z wodą zdemineralizowaną/destylowaną staje się wielosezonowym płynem chłodniczo-konserwującym, na bazie glikolu propylenowego. Dzięki specjalnie dobranemu pakietowi dodatków uszlachetniających działa trójkierunkowo, zabezpieczając silnik i układ chłodzenia przed przegrzaniem, korozją i zamarzaniem.

Produkt zawiera dodatki antykorozyjne tzw. „nowej generacji", których wyczerpywanie następuje powoli, zapewniając tym samym długi okres użytkowania płynu. Produkowany przez nas koncentrat spełnia wymagania Polskich Norm. Opakowania z produktem należy przechowywać w pomieszczeniach magazynowych w temperaturze nie przekraczającej 45°
zdjęcie opakowania niebieska bańka.

PRODUKT POLSKI, Posiada atest higieniczny.
Każda partia badana jest w laboratorium

Pliki do pobrania:
Karta charakterystyki