P.W. BEBOR
ul. Górników 14/2
44-100 Gliwice
tel. 798 197 731
tel. 600 253 436

e-mail: biuro@bebor.pl

Płyny niskokrzepnące

Płyn do chłodnic GLIKOMAX E

Płyn chłodniczy

Płyn do chłodnic GLIKOMAX® E przeznaczony jest do układów chłodzenia wszystkich typów samochodów z chłodzeniem cieczowym.

Produkt dostępny jest w opakowaniach o różnej pojemności w tym przede wszystkim w pojemnikach DPPL 1000l (mauzer), beczkach 210l, oraz w plastikowych pojemnikach 20l, 5l, 1l. W razie potrzeby dostosowania opakowań do indywidualnych preferencji klienta prosimy o kontakt telefoniczny.

Pliki do pobrania:
Karta charakterystyki

Płyn niskokrzepnący Glikomax

Płyn niskokrzepnący do instalacji grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych, i produkowany jest na bazie glikolu etylenowego i występuje w trzech wariantach krystalizacji: -15oC, -25oC,-35oC
 

Płyn niskokrzepnący GLIKOMAX® przeznaczony jest do stosowania w instalacjach grzewczych, chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz przeciwko zamarzaniu substancji sypkich. Może być użyty jako nośnik grzewczy lub chłodzący w instalacjach przemysłowych.

Produkt dostępny jest w opakowaniach o różnej pojemności w tym przede wszystkim w pojemnikach DPPL 1000l (mauzer), beczkach 210l, oraz w plastikowych pojemnikach 20l. W razie potrzeby dostosowania opakowań do indywidualnych preferencji klienta prosimy o kontakt telefoniczny.

Pliki do pobrania:
Karta charakterystyki
Atest higieniczny


Płyn niskokrzepnący Glikomax PP-35

Płyn niskokrzepnący do pomp powietrza.

GLIKOMAX® PP-35 przeznaczony jest do stosowania w powietrznych pompach ciepła. Posiada on temperaturę krystalizacji -35oC, a dzięki właściwościom jakimi się charakteryzuje idealnie sprawdza się w warunkach jego przeznaczenia.

Produkt dostępny jest w opakowaniach o różnej pojemności w tym przede wszystkim w plastikowych pojemnikach 20l, a także w większych objętościach - pojemnikach DPPL 1000l (mauzer), czy beczkach 210l. W razie potrzeby dostosowania opakowań do indywidualnych preferencji klienta prosimy o kontakt telefoniczny.